fbpx

אודות

אודות החברה

"אויר.קו.אייאל בע"מ" הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום האוורור. מאז 1994 מציעה החברה מגוון מוצרים ומערכות מתקדמות המיועדות לשוק המסחרי, התעשייתי, המוסדי והביתי.

החברה מפתחת מוצרים ייחודיים בתחום הטיפול באוויר ומספקת פתרונות חכמים למגוון רחב של בעיות זיהום אויר.

החברה מייבאת ומייצרת מגוון עצום של מפוחים בספיקות שונות, מפוחים לפינוי עשן בתקן 250 מעלות, מפוחים צנטרפוגליים בתקן אש 250 מעלות למשך שעתיים, מנדפים ומתקני סינון אוויר לענף המזון, מאווררים: מאוורר עמוד וגם מאוורר תלייה, משקעים אלקטרוסטטיים לסינון עשן ושמן, שולחנות מנדפים לתעשייה, זרועות יניקה פרקיות לסילוק עשן ריתוך והלחמות והכל תוך עמידה בדרישות איכות הסביבה ונציבות כיבוי אש.
החברה עובדת בתיאום מלא מול הרשויות השונות, איכות הסביבה ונציבות כיבוי אש ודואגת להתעדכן בכל התקנים והדרישות החדשים והקיימים בתחום.
"אוויר.קו.אייאל בע"מ" תלווה אתכם מרגע תחילת התהליך ועד לקבלת האישורים מהרשויות המתאימות!
מחפשים לרכוש מאוורר, מפוח, מסנן או כל מוצר אוורור אחר? הגעתם למקום הנכון! פנו אלינו ונתאים עבורכם את הפתרון המתאים ביותר.

אוויר מוצרי איוורור בע”מ

בבסיס ההצלחה שלנו, ובליבה של חברת אויר.קו.אייאל בע"מ, נמצא החזון שלנו: לעמוד במחויבות שלנו כלפי הלקוחות שלנו! אויר.קו.אייאל בע"מ הוקמה בשנת 1994 על מנת לתת פתרונות אוורור מתקדמים, בתחומי התעשייה, בסקטור המסחרי וכן בסקטור הציבורי.

חברתנו בעלת ניסיון רב וביצועים מוכחים בפתרון בעיות קיימות בתחומי האוורור, פינוי העשן, נידוף ואיכות סביבה.
בכל צעד שלנו אנו מתנהלים בהתאם לערכים המנחים אותנו: יושרה, כבוד, שיתוף פעולה, מצוינות ומובילות. הערכים הללו מגלמים את האופי על פיו פועלת חברת אויר.קו.אייאל בע"מ והם אלו המאפשרים לנו להביא ללקוח את המוצר הטוב, האיכותי והמתאים ביותר לצרכיו!

החברה מתכננת, מייצרת, מתקינה ומשווקת מגוון עצום של ציוד בתחומי האוורור השונים, במפעל שממוקם ע"ג שטח של מעל 1000 מ"ר ממוקם בקרית אריה פתח-תקוה.

תחומי פעילות החברה

מערכות נידוף מתקדמות,
לרבות מנדפים חכמים מסדרת AIR-JET

מתקני סינון למטבחים ומסעדות
בהתאם לדרישות ת"י 1001, חלק 6

מסננים מכאניים, מסנני פחם פעיל
ומשקעים אלקטרוסטאטיים

אביזרי נידוף בתקן UL: עוצרי להבות,
תאורה למנדפים, פתחי שרות לתעלות

זרועות יניקה ושאיבה פירקיות מתכווננות

מערכות שאיבה וסינון אוויר מתקדמות
לעמדות הלחמה, ריתוך, לסינון עשן,
חלקיקים, גזים וריחות כימיים.

מערכות אוורור לאספקת והכנסת אוויר
צח ומטופל למבנים, וחללים סגורים

מפוחים ציריים וצנטריפוגליים
לאוורור, מיזוג אויר ולפינוי חום ממבנים.

מפוחי פינוי עשן, ציריים וצנטריפוגליים
בהתאם לת"י 1001

מערכות פינוי עשן ממבנים

תערוכות
ממליצים עלינו
Pure Css Slider
 • רצינו להוודות לכם מקרב לב על השירות האדיב והמקצועי שזכינו
  לו מכם. הגענו אליכם בהמלצה של רשת “קפה קפה ישראל” וההמלצה הצדיקה את עצמה מעל ומעבר. תגובתכם לריג’קטים של מכון התקנים הישראלי הייתה מהירה ומקצועית!
  אנו רוצים לשבח את יובל כהן ואיל ישראלי שליוו אותנו בכל התהליך, וענו מיידית על כל דרישה ו/או בקשה של מכון התקנים הישראלי ושלנו.

  גיא תוהמי
  סניף קפהקפה קניון הזהב

  הנדון: – חברת AVIR הבעת הערכה

  |מתן שירות מקצועי אדיב ומיידי – כך לדוגמא עם סיום התקנת המנדף נתקלנו בבעיה בכל הקשור למהירות זרימת האוויר.
  נציגי עזריאלי טענו שהבעיה היא שלנו ונובעת מאופן הרכבת המנדף. מנכ"ל חברת AVIR, מר אייל ישראלי ואנשי צוותו הגיעו במיידי וטיפלו באופן ישיר מול עזריאלי כשלכל התהליך התלווה הפרוייקטור מטעמכם אלעד. מהנדס חב' AVIR ביצע בדיקות שהקשרן במהירות זרימת אוויר וספיקת אוויר במערכת הנידוף, הממצאים שעלו מהבדיקות הינם שקיים הפסד ספיקה של 40% .
  הוכח שהתקלה נבעה דווקא מהתעלות שעזריאלי התקינו בצורה "רשלנית" והראייה עזריאלי רכשו שני מנועים גדולים יותר שיתנו מענה הולם.

  דורית בן-מאיר
  לנדוור עזריאלי ראשונים

  רצינו להוודות לכם מקרב לב על השירות האדיב והמקצועי שזכינו
  לו מכם. הגענו אליכם בהמלצה של רשת “קפה קפה ישראל” וההמלצה הצדיקה את עצמה מעל ומעבר. תגובתכם לריג’קטים של מכון התקנים הישראלי הייתה מהירה ומקצועית!
  אנו רוצים לשבח את יובל כהן ואיל ישראלי שליוו אותנו בכל התהליך, וענו מיידית על כל דרישה ו/או בקשה של מכון התקנים הישראלי ושלנו.

  גיא תוהמי
  סניף קפהקפה קניון הזהב