אוויר נקי בחלל העבודה

אוויר נקי שווה בריאות !

אוויר נקי בסביבת העבודה איננו רק עניין של בריאות, בטיחות ונוחות העובדים. כיום אוויר נקי מהווה גם גורם חשוב עבור כל החברות המאפשר להם לשמור ולפתח את מקומם כארגונים בטוחים, יעילים ופרודוקטיביים. אוורור תעשייתי מוצלח הולך ונהייה גורם יותר ויותר חשוב היות והוא יכול להשפיע ישירות על יעילות השימוש באנרגיה של החברה ועל הסביבה. בתעשיית הייצור עלות השימוש באנרגיה ומיזוג אוויר יכולה להגיע ליותר מ1/3 מעלויות האנרגיה של החברה!

מספר מחקרים הוכיחו כי אוורור ופליטה מותאמים ויעילים של עשן, גזים מזהמים, וחלקיקים מוצקים יכול להפחית באופן משמעותי את סך כל עלויות האנרגיה בתעשייה. הופגן כי צירוף של הסרת אדים מאוזנת ואוורור באמצעות מחזור אנרגיה הינו לעיתים כה יעיל כלכלית  עד שהשקעה בטכניקה החדשה משתלמת יותר מהר מהשקעות אחרות בפתרונות ייצור בחברות.

יש לציין כי במקומות עבודה שבהם ישנה חשיפה לעשן או גזים שנובעים משימוש בתנורים או כבשנים, בנוסף לאוורור נאות, דואגים לבודד את האזור ממנו נובע העשן באמצעות חומרי איטום מסוגים שונים המותאמים לטמפרטורה ולדרגת הנדיפות של הגזים.

הניסיון מלמד גם כי שליטה באיכות האוויר בתעשייה הינה טכניקה מסובכת ביותר הדורשת ידע רב וניסיון על מנת שתהייה אופטימלית. לא קיימים פתרונות סטנדרטים. כל צעד בייצור וכל מתקן דורש פתרונות ספציפיים בבניה ובגודל של הציוד וייתכן כי בשווקים ובמדינות שונים יהיו דרישות חוקיות ספציפיות בקשר לנושאים דוגמת טכניקות התקנה ורכיבים.

מעט מאוד ספקים ברחבי העולם מחזיקים בידע, בניסיון וביכולת לתכנן, לספק ולהתקין את הפתרון האופטימלי, היעיל והמשתלם כלכלית עבור סביבת עבודה נקייה.

נדרמן-NEDERMAN, חברה עם ניסיון של 60 שנה, הינה המובילה ברמה הבינלאומית בענף זה. כמו כן, נדרמן-NEDERMAN הינה גם החברה הסביבתית הטכנית היחידה המפתחת באופן מלא טכנולוגיה חדשנית המשלבת בין אוורור הממחזר אנרגיה ובין שימוש בחלקיקים מוצקים אשר ניתן להשתמש בהם מחדש במהלך הייצור. נדרמן-NEDERMAN מחזיקה בידע הבינלאומי של השוק, בניסיון  שאין לו אח ורע ובמשאבי הפיתוח הטובים בשוק, היכולים להפוך את הבעיות הסביבתיות של החברה שלך ליכולת רווחית משופרת ולשדרג את מקומך בשוק.

 

כתבות / תערוכות / פרוייקטים נוספים שיכולים לעניין אותך