סדרת מאווררי ענק מדגם GIANT
המאווררים החזקים ביותר שקיימים בשוק כיום!

מאווררים ענקיים בגדלים 500 מ"מ עד 750 מ"מ בעלי תפוקות אוויר חזקות במיוחד. 8500-18000 מק"ש. שקטים, שימוש בטוח ואמינות גבוהה.

הקיץ הגיע ואתם זקוקים למאווררים בעלי עוצמה שיוכלו להעניק מענה לצורכיכם השונים?

חברת אוויר. קו. אייאל בע"מ תספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים!

אף אל פי שהמזגן הומצא לא היום ולא אתמול, עדיין יש מקומות רבים שבהם נעשה שימוש נרחב במאווררים. אלפי מפעלים, חנויות מסחריות, אולמות לאירועים, לקוחות פרטיים ומוסדות מצאו את הפתרון המושלם שיכניס להם משב רוח מרענן. כך, גם כאשר מזג האוויר חם ומעיק, אף אחד לא סובל ומזיע, והחיים נראים הרבה יותר יפים וטובים.

אוויר. קו. אייאל בע"מ משווקת מזה שנים רבות מאווררים המתאימים לדרישות השונות של קהל הלקוחות שלנו, החל ממאווררים המתאימים לשימוש ביתי וכלה במאווררי ענק בעלי תפוקות אוויר חזקות במיוחד. כל המוצרים שלנו ידועים בפעולתם השקטה, בבטיחותם וכן ברמת אמינותם המאפשרת את עמידותם לאורך זמן ממושך. לכן, אין זה חשוב בכלל באיזה מוצר תבחרו, ההנאה מאיכותו מובטחת לכם.

פותחים לכם דלת לחדשנות

אינכם צריכים להתפשר יותר על שימוש במאווררים חורקים ומיושנים שכבר אינם פועלים כבעבר. היום אתם יכולים ליהנות מחידושים טכנולוגיים שנעשו בתחום זה, אשר גורמים למאוורר להיות מוצר יעיל אפילו יותר ממה שהיה.

מעבר לעלותם הנמוכה של המאווררים בהשוואה למזגנים, היתרון המהותי ביותר שלהם הוא ניידותם. בזכות תכונה זו, ניתן ליהנות מבריזה נעימה גם בשיאו של הקיץ אפילו אם נמצאים במקומות פתוחים כמו בתי קפה ומסעדות, אתרי בנייה, גני אירועים וכדומה. מרגע הפעלתם אתם ולקוחותיכם ישר תרגישו הקלה ורווחה. בנוסף, ניידות זו מאפשרת לכם, כמובן, למקם את המאוורר בכל מקום שתבחרו, ובחורף תוכלו לפנותו ללא כל קושי למחסן או לכל מקום אחר.

הופכים את הקיץ שלכם לנעים יותר!

הצוות שלנו מחויב להעניק לכם מוצרים איכותיים ושירות ברמה הגבוהה ביותר. נשמח לעמוד לשירותכם, לייעץ ולהתאים את פתרון האוורור המתאים ביותר עבורכם.

לקבלת פרטים נוספים – צרו עמנו קשר עוד היום!

יצירת קשר

חייגו 03-9223012 או השאירו פרטים