מאוורר תעשייתי פיתרון זול ונוח לימי החום

עונת הקיץ כבר בשיאה, ואיתה מגיע החום הכבד והמעיק מסביב. החום הזה מצריך מאיתנו להיות בסביבה אשר תספק עבורנו תחושה נעימה וקרירה, ולא תגרום לכאבי ראש, התייבשות או לתחושה של מחנק באוויר.

מערכות מיזוג אוויר הפכו לאמצעי פופולארי עבור רבים לחימום ולקירור של הבית במידת הצורך.  אולם לא תמיד מערכת מיזוג אוויר היא הפתרון היעיל ביותר. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שמדובר בהוצאה גבוהה במיוחד, אשר גם עלות ההתקנה שלה גבוהה וגם עלות התחזוקה החודשית שלה גבוהה. בנוסף לזה, המזגן גם מפריע להרבה אנשים ואינו יעיל כאשר רוצים לקרר אזור קטן מתוך שטח גדול. לכן, בבתים רבים בישראל, נפוץ השימוש במוצר מאוורר תעשייתי.

 

מאוורר תעשייתי

מאוורר תעשייתי קודם כל מווסת את הטמפרטורה בחלל ומאפשר לשוהים בו לחוש תחושה טובה ונעימה. היתרונות בשימוש מאוורר תעשייתי מרובים ומגוונים. ראשית, מדובר על מוצר זול בהרבה ביחס למערכת מיזוג, גם מבחינת ההתקנה (למותר לציין שבחלק מהמאווררים לא נדרשת התקנה כלל) וגם מבחינת עלות המכשיר עצמו. בנוסף, כמות החשמל שצורכים בשימוש מאוורר תעשייתי, קטנה יותר ביחס לשימוש במערכות מיזוג, ולכן הוצאות החשמל קטנות יותר באופן משמעותי.

יתרון בולט משמעותי נוסף הוא העובדה שניתן להתקין מאוורר תעשייתי בכל מקום, עובדה אשר מתקשרת גם לסוגיו השונים. נעמוד כעת על הסוגים השונים של המאווררים התעשייתיים.

 

מאוורר תלייה

מאוורר תלייה הוא מאוורר המותקן במקום קבוע ומוגדר בקיר, מקום אותו אנו מייעדים במיוחד עבור התקנתו וברוב המקרים במקומות שצריכים אוורור באופן קבוע וממוקד, כמו בפינות האוכל ובמטבח. התקנה של מאוורר תלייה פשוטה במיוחד ומהירה. מאוורר תלייה יעיל ביותר ומחזיק לאורך זמן רב.

 

מאוורר עמוד

מאוורר עמוד הוא בין סוגי המאווררים הנפוצים ביותר שקיימים. הסיבה לכך טמונה ביעילות שלו, גם עבור בתים פרטיים וגם עבור מקומות ציבוריים כמו אולמות, גני אירועים, בתי קפה ומסעדות, בתי מסחר ותעשייה. מאוורר עמוד – כשמו כן הוא – בנוי על עמוד וכך אנו יכולים להזיז אותו ממקום למקום על פי הצורך הנדרש.

 

פתרונות אוורור נוספים:

מערפל

מאוורר זה יוצר ערפול על ידי כך שהוא מתיז טיפות מים לחלל – לכן הוא מכונה בטעות "מאוורר עם מים" – הוא יעיל מאוד לקירור של מקומות פתוחים בימי הקיץ החמים. מערפלים יעילים ביותר בקירור סביבה כדוגמת פארקים, גני אירועים, גני חיות ועוד.

 

מצנן

המצנן משתמש במים על מנת לקרר למידע נוסף על מצננים היכנסו לעמוד זה.

 

כיצד לבחור מאוורר תעשייתי?

ראשית, חשוב לבדוק מהם הצרכים שלכם? לאיזה חלל אתם צריכים את המאוורר? האם מדובר על חלל אשר נמצא בבית? אולי בבית העסק שלכם? כמו כן, חשוב לדעת מהו גובה התקציב שלכם. גם בסוגי המאווררים השונים יש טווח מחירים המתייחס לפרמטרים השונים, כמו סוג המאוורר ועוצמתו. בין אם זה מאוורר תלייה, מאוורר עמוד או מאוורר עם מים, וגם לגודל ולייעוד שהוא אמור למלא. אם כן, תוכלו למצוא מאוורר תעשייתי אשר יתאים גם לצרכים המשתנים שלכם וגם לגובה התקציב.

אוויר מציעה מבחר גדול של מאווררים תעשייתיים בספיקות אוויר גבוהות במיוחד ועם אורך חיים גבוה. צרו איתנו קשר למידע.

כתבות / תערוכות / פרוייקטים נוספים שיכולים לעניין אותך