מסך אויר ותפקידו בעסק

מסך אוויר הינו מכשיר הפולט אוויר כלפי מטה בעוצמה חזקה. המכשיר מוצב מעל פתח בית העסק (כמובן שניתן להציב את מסך האויר בכל פתח בו יבחר בעל העסק). האוויר הזורם כלפי מטה מהווה מיסוך החוצץ בין הפנים לחוץ ומאפשר את ההפרדה אקלימית בין החללים. זרם האוויר אמנם מהיר וחזק אך מתוכנן בצורה כזו שהוא אינו הופך למטרד והמעבר דרכו נעים עבור הלקוח. מסך אוויר לעסק הוא הפתרון יעיל ודקורטיבי לבתי עסק אשר רוצים לשמור על אווירה נעימה, אוויר נעים וקריר ובו בזמן גם לחסוך בעלויות החשמל ובאנרגיה.

 

בעזרתו ניתן ליצור הפרדה בין שני חללים ללא צורך בהשארת דלת העסק סגורה, כך שבעצם תנועת האוויר בין החללים חופשית אפילו אם מדובר בכניסה לבית העסק. באופן כזה מרוויחים גם את נגישות העסק ללקוחות בצורה קלה וזמינה יותר. זאת ועוד, מעניק המסך פיתרון אידיאלי לפתיחה וסגירה חוזרת של דלתות בית העסק ובכך בעצם מונעים את בריחת האוויר הממוזג החוצה וחדרית האויר החם מן החוץ לתוך בית העסק ולהפך. בנוסף מסך האוויר שומר מפני חדירת חרקים ומזיקים אחרים אל תוך בית העסק כאשר הדלתות פתוחות.

 

מדוע להשתמש במסך אוויר?

לשימוש במסך אוויר יש יתרונות מרובים. ראשית, הוא יוצר הפרדה בין חללים מבלי להשאיר דלת סגורה גם במרחבים מוגנים. התנועה בין החללים השונים לא נפגעת ע"י חסמים כמו דלתות או חלונות הזזה היתרון המשמעותי ביותר שלו הינו יצירת הפרדה מלאה בין מזג האויר בחוץ למיזוג האויר בתוך העסק, באופן זה מסך האוויר גם חוסך כסף שכן האנרגיה המתבזבזת עקב איבוד חום או קור דורשת מהמזגנים לפעול בעוצמה גבוהה יותר, מה שאומר עלויות גבוהות יותר.

כמובן שקיימים סוגים שונים של מסכים, ביניהם המחוזקים המותאמים להתקנה בגובה מעל 3 מטר.

אנו בחברת אוויר.קו.אייאל נשמח לעמוד לרשותך ולהתאים לך את פתרונות האוויר האופטימאליים ביותר עבור צרכי העסק שלך.

להזמנת מסכי אוויר ומידע טכני היכנסו לעמוד מסכי אוויר

כתבות / תערוכות / פרוייקטים נוספים שיכולים לעניין אותך