פתרונות אוורור למפעלי מזון ותעשייה

מאווררי הענק GIANT – אוורור לחללים גדולים

המזגן הוא פתרון מיזוג וקירור המותקן כיום במקומות רבים, אבל יש מקומות שבהם מזגן או מערכת מיזוג, גדולה ככל שתהיה, לא יוכלו לקרר את המקום בגלל תנאי השטח של המקום. מזגנים יכולים להיות יעילים במקומות סגורים, שבהם מצטבר האוויר הקר המופק מן המזגן, אבל מה קורה כאשר צריך לקרר במקומות פתוחים בקיץ, או במקומות כמו מפעלי מזון ותעשייה, אתרי בנייה, אירועים המתרחשים בחוץ וכדומה? מזגנים לא יעזרו במקומות אלה, ולשם כך יש מגוון מאווררים שניתן לעשות בהם שימוש יעיל ובעלויות נמוכות בהרבה משימוש במזגנים.

 

הכירו את סדרת מאווררי הענק מדגם GIANT

סדרת מאווררים אלה נחשבים כיום למילה האחרונה בתחום האוורור התעשייתי והם מגיעים בגדלים של 500 עד 750 מ"מ ובתפוקה של 8,500 עד 18,000 מק"ש. מאווררים אלה מצטיינים בעבודה רציפה ועמידות לשנים ארוכות, בעבודה שקטה במיוחד המאפשרת להציב אותם גם במקומות המשרתים לקוחות כמו מסעדות, בתי קפה, אולמות אירועים וכדומה, והם נחשבים למאד אמינים ובטוחים להפעלה. גם צריכת החשמל שלהם נמוכה מאד במיוחד בהשוואה לצריכת החשמל של מזגנים.

המאווררים הללו מתחלקים לשני סוגים עיקריים:

מאווררי תלייה – אלה מותקנים במקומות קבועים, בדרך כלל על קירות והם מעולים למסעדות, אולמות וגני אירועים, בתי קפה, מרפסות ישיבה בבתי מלון, מפעלי תעשייה ומזון שונים, בתי מלאכה וכדומה. מאווררים אלה מגיעים בגדלים שונים וניתן לתלות אותם בכל כיוון שרוצים על זרוע מתכווננת. הם מאובטחים על ידי רשת ברזל שאינה מאפשרת הכנסת אצבעות פנימה והם מאד בטיחותיים, שקטים ואמינים.

מאווררי עמוד מאווררים אלה דומים לאחיהם התלויים, אלא שהם מיועדים להעברה ממקום למקום ואין מקבעים אותם למקום אחד. גם מאווררים אלה מגיעים בגדלים שונים, אך כולם מוצבים על עמוד טלסקופי חזק ויציב המאפשר הרמה והורדה של המאוורר לגובה הרצוי וצידודו, והתושבת של העמוד עגולה וכבדה המאפשרת את יציבות המאוורר בעת פעולתו. גם מאווררים אלה מאד שקטים והם מכוסים ברשת בטיחות מברזל למניעת הכנסת אצבעות לתוכו. מאווררים אלה הם חוסכי חשמל ונעשה בהם שימוש במקומות פתוחים, באתרי בנייה, בבתי מלאכה ומפעלים, באתרי עבודה שונים באירועים המתקיימים בחוץ כדומה.

מאווררים תעשייתיים – כל היתרונות

איוורור מקומות פתוחים או מקומות שאין אפשרות להתקין בהם מערכות מיזוג אוויר תמיד היווה בעייה בתחום זה. עם זאת, המאווררים החדשים של היום מאפשרים מציאת פתרון מעולה לכל אותם מקומות שבהם נחוץ אוורור וקירור כדוגמת מפעלי מזון, מפעלי תעשייה שונים, בתי מלאכה וכדומה. השימוש במאווררים מאד נפוץ גם במסעדות ובתי קפה, במטבחים גדולים של קייטרינג, אולמות אירועים ומוסדות גדולים. מאווררים אלה משמשים גם במסיבות הנערכות בחוץ, באירועים גדולים וכדומה. אמינותם, עמידותם, פעולתם השקטה, רמת הבטיחות שלהם ומחירם הנמוך הפכו אותם למאד מבוקשים.

כתבות / תערוכות / פרוייקטים נוספים שיכולים לעניין אותך