פתרונות קירור לחללים גדולים

אין ספק כי מפעלי תעשייה הם מקום שבו עשויים להיזקק למגוון פתרונות קירור, אשר לא אחת האפקט המרבי שלהם מושג רק באמצעות שילובם ושימוש בו זמני בהם. חללים נוספים המיועדים לקירור הם אולמות מסוגים שונים המשמשים לצרכים שונים, משרדים גדולים, חדרי ישיבות ועוד. קירור חללים גדולים, בתוך מבנה כמו משרדים או אולמות תעשייה שונים או מחוץ לו, מעמיד אתגר גדול בפני חברה המייצרת ומשווקת פתרונות אוורור וקירור. הפתרון המיטבי, מוצע לאחר הגדרה ואפיון מדויקים של הצורך שהפתרון אמור לענות עליו. פתרון זה יכול להיות על ידי שימוש באחד האמצעים להלן או באמצעות שילוב של כמה מהם.

 

אמצעים שונים עומדים לרשות המבקשים לקרר חללים גדולים:

1. מאווררים תעשייתיים עוצמתיים – עומדים או תלויים.
2. מערפלי מים, המהווים אמצעי חסכוני ויעיל, אשר מוסיפים גם טיפות מים כערך מוסף לצינון.
3. מצנני אוויר, המסוגלים להפחית את גובה הטמפרטורה בכ- 15 מעלות. המצננים אפקטיביים במיוחד במתחמים פתוחים או פתוחים למחצה ובהם: מסעדות, בתי קפה, פארקי שעשועים, רפתות, לולים, שטחי גידולים חקלאיים שונים, אסמים ועוד.
4. מזגני אוויר – אם במערכת מיזוג מרכזית או מיני מרכזית ואם על ידי מזגני חלון או מזגנים המתוקנים על קירות המתחם.
5. מסכי אוויר הזורקים אוויר כלפי מטה במהירות רבה. הם מתוקנים מעל דלת הכניסה ויצרים, כשמם, מסך אוויר מתחתם. האפקט שלהם כפול: הם מונעים יציאת אוויר מקורר מתוך המתחם ומונעים כניסת אוויר חם מחוץ לו. כמו כן הם מונעים כניסת ריחות רעים ועשן למתחם.

 

בחינת אמצעים אפקטיביים לקירור

על מנת לבחון את יעילות כל אחד מהאמצעים, קל וחומר שילוב אחדים מהם חשוב להתנסות ולהיווכח. כאשר מדובר בתנאי עבודה של עובדים המצויים במקום עבודה לוהט במשך שעות ארוכות, הופך קירור המתחם לצורך אנושי ממשי. מדובר לא רק בשדרוג האיכות בסביבת העבודה אלא באמצעי המהווה אבטחה חיונית של שלום העובד ובריאותו, על יכולתו לתפקד כנדרש לאורך זמן.

חללים גדולים מחייבים שימוש באמצעי קירור עוצמתיים ואפקטיביים. על מנת לבחון את התועלת המרבית של מזגן יש לבחור בגודל ובתפוקה המומלצת על ידי אנשי מקצוע, כאשר הפרמטר החשוב לקביעת הגודל והתפוקה המרביים היא גודל המתחם ומשך השהייה בו בימים חמים, אשר לא ניתן להעלות על הדעת שהייה בהם ללא אמצעי קירור אפקטיבי.

בחירת המוצר העשוי להועיל לכם לצנן את המתחם היא נגזרת ישירה מהפתרון האידיאלי המוצע לשם כך. חברת אוויר, אכן, כפי שהיא מעידה על עצמה ומתחייבת כלפי לקוחותיה, משווקת פתרונות ייעודיים מתאימים לכל דרישה, צורך או ביקוש.

חשוב לציין, כי כל אמצעי הקירור שהחברה מייצרת ומשווקת עומדים בכל תקני האיכות והבטיחות המחמירים ביותר. החברה משקיעה מאמצים רבים על מנת לשמור על איכות הסביבה ולעשות כל שלאל ידה על מנת למנוע זיהום אוויר.

על מנת לקבל מידע, ייעוץ והצעת מחיר על ידי נציג שירות מקצועי אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון או לחייג.

כתבות / תערוכות / פרוייקטים נוספים שיכולים לעניין אותך